Dank aan alle sponsoren!

04 maart 2021


Tennis Club Park Marlot is verheugd met de support van onze nieuwe sponsoren ter ondersteuning van onze vereniging. Voor komend seizoen is een groot aantal bedrijven en particulieren bereid gevonden om in de vorm van financiële support iets te doen voor onze club.

Ons huidige sponsorbestand:

- Doxa

- 2000 Engineering

- Euroconstruct Nederland

- Hogenhouck M&A

- Home Quest Rentals

- Immo Finance

- Jorrit van der Togt

- Laureau Tax Services

- BK Mobility

- Matzinger Eversdijk Notarissen

- Schoonenberg World of Hearing

- LaClé Makelaars

- Alt Kam Boer Advocaten

Op de doeken van de banen zijn onze sponsoren goed zichtbaar. Daarnaast zullen zij een paar keer per jaar bij elkaar komen om in samenspraak met het bestuur te inventariseren wat er met deze extra financiële steun gedaan zal worden.

Op dit moment is er nog steeds ruimte voor sponsoring: fun, netwerken en TCPM een warm hart toedragen? Mocht u daar meer over willen weten, dan kunt u contact opnemen met de sponsorcommissie via [email protected]

Luuk Balemans: 06 - 55716161

Marc Kurstjens 06 - 10995985

Rest ons DANK te zeggen aan alle sponsoren van Tennis Club Park Marlot.

Nieuwscategorieën


Reacties

avatar
Luuk Balemans 06-06-2021 20:05

13 reeds! En we gaan door met werven van nieuwe sponsoren!

avatar
Luuk Balemans 10-03-2021 22:56

12 sponsoren! Geweldig!!!!

avatar
Hans Houwink 04-03-2021 20:43

Het eerste push-bericht! Proficiat

Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen